Пластикові вікна Запоріжжя

Однокамерні склопакети – Ціни та характеристики

однокамерний склопакет характеристики

Однокамерний склопакет – це конструкція, що складається з двох шибок, герметично з'єднаних по контуру за допомогою дистанційної рамки з осушувачем. Простір між склом заповнений повітрям або інертним газом.

Переваги однокамерних склопакетів:

  • Невелика вага конструкції. Однокамерні склопакети досить легкі, тому створюють мінімальне навантаження на фурнітуру та систему кріплення.
  • Високий рівень світлопропускання (до 85%). Це важливий чинник для будинків та квартир, вікна яких виходять на північний бік.
  • Низька вартість. Зменшення кількості шибок та загальної ваги конструкції знижує ціну на вікна з однокамерними склопакетами на 10-15%.
  • Простий монтаж. За рахунок легкої ваги вікон для монтажу потрібна мінімальна підготовка і практично не потрібна додаткова робоча сила.

Недоліки однокамерних склопакетів:

  • Низький опір теплопередачі. Цей недолік можна виправити за допомогою енергозберігаючого скла (І-скло, скло з напиленням іонів срібла).
  • Низький рівень шумоізоляції. Вікна з однокамерними склопакетами забезпечують шумоізоляцію до 28 дБ, чого недостатньо для міських будинків і квартир, розташованих поблизу транспортних магістралей або в центральних районах.
  • Невисока міцність загальної віконної конструкції за великих обсягів скління. Цей фактор слід враховувати при склінні квартир верхніх поверхів у висотних будинках, де вітрове навантаження на скло значно збільшується.

Якщо в однокамерному склопакеті встановити скло з мультифункціональним або енергозберігаючим напиленням, то він за своїми параметрами виявляється ефективнішим за двокамерний.

Встановлення однокамерного склопакета на балкон, квартиру чи будинок?

Є приміщення, де можна суттєво заощадити на склінні не на шкоду якості. Однокамерний склопакет здатний ефективно утеплити:

  • Балкон чи лоджію. Засклення балкона та лоджії гарний спосіб утеплити квартиру, якщо у вас немає мети зробити балкон додатковою кімнатою відпочинку, кабінетом або з'єднати балкон з кімнатою, достатньо використовувати однокамерний склопакет.
  • Балконний блок є проміжною конструкцією між балконом та кімнатою. Якщо балкон засклений сучасними пластиковими рамами, достатньо використовувати звичайний однокамерний склопакет для скління балконного блоку. Якщо ж балкон не має скління, варто розглянути тепліший варіант склопакета для блоку.
  • Дачний будинок чи літня кухня. Вартість однокамерних склопакетів у Запоріжжі можна порівняти з вартістю дерев'яних вікон. Тому під час будівництва або ремонту літнього будиночка варто розглянути варіанти встановлення однокамерних металопластикових вікон. Вони очевидно більш енергоефективні та здатні підтримувати оптимальну температуру.

Пластикові вікна з однокамерним склопакетом – оптимальне співвідношення ціни-якості, для більшої теплоізоляції варто звернути увагу на однокамерні склопакети з енергозберігаючим напиленням або напиленням Solar.

Розрахунок готовий

Відповіді на запитання, що часто задаються . © 2011-2022

❓ЩО Є СКЛОПАКЕТОМ?

☑️Самий склопакет є конструкцією, яка складається з двох або трьох скел, з’єднаних між собою за допомогою дистанційних рамок, які в результаті утворюють камеру (2 скла – одна камера, 3 скла – дві камери).

🔎ОДНОКАМЕРНИЙ СКЛОПАКЕТ ЩО ЦЕ?

☑️Однокамерний склопакет є конструкцією що складається з 2-х скел, між 2 скел утворюється одна камера.

🤔КУДИ ПІДІЙДЕ ОДНОКАМЕРНИЙ СКЛОПАКЕТ?

☑️Однокамерний склопакет рекомендується встановлювати в приміщення, де не потрібна особлива тепло- та звукоізоляція, наприклад, балкон, вікна дачного типу, вікна в під’їзд і т.д.

📏 ЯКА ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ТОВЩИНА СКЛА?

☑️Ми використовуємо товщину скла 4 мм, для склопакетів великої площі або для максимальної звукоізоляції рекомендуємо використовувати склопакет зі склом 6 мм.

🔥ЯК ВИЗНАЧИТИ СКІЛЬКИ СТЕКОЛ У СКЛОПАКЕТІ?

☑️Визначити кількість скел у склопакеті можна глянувши на дистанційні рамки, якщо рамка одна, то 2 скла, якщо 2 рамки – то 3 скла. Якщо Вам складно зрозуміти скільки рамок, існує простий спосіб – піднесіть сірник або запальничку до склопакета і дивіться скільки полум’я відбивається в склі, два полум’я – значить у два скла, три – значить три скла.