Пластикові вікна Запоріжжя

Енергозберігаючий склопакет – Ціни та характеристики

однокамерний склопакет характеристики

Енергозберігаючим називається скло з прозорим напиленням іонів срібла на внутрішній поверхні склопакета. Метал гірше проводить тепло ніж скло, тому тепло, що проходить через скло, затримується напиленим шаром срібла і відбивається назад у приміщення.

Переваги енергозберігаючих склопакетів:

  • і-скло віддзеркалює довгохвильові теплові промені у бік їхнього випромінювача (тобто взимку у бік квартири, де працюють опалювальні прилади, а влітку у бік вулиці, де знаходяться нагріті сонцем каміння, асфальт тощо), що значно знижує витрати на опалення взимку та на кондиціювання влітку. Енергозберігаючий склопакет тепліше, навіть звичайного двокамерного склопакета !
  • вага енергозберігаючого склопакета набагато нижча за двокамерний, що знижує навантаження на фурнітуру стулки Вашого вікна, тим самим збільшуючи термін її експлуатації.
  • Знижується ймовірність виникнення конденсату, оскільки температура поверхні склопакета з I-склом вище, ніж поверхні звичайного скла.

Чому варто купити енергозберігаючий склопакет?

Установка сучасного енергоефективного скління має багато переваг. I-скло працює за принципом дзеркала для променів довгохвильового спектру. Тобто всі опалювальні прилади у вашому будинку грітимуть виключно приміщення і тепловтрати через вікна будуть зведені практично до нуля. Крім цього:

  • Склопакет з енергозберігаючим напиленням тепліше за двокамерні конструкції без напилення. Тому купити енергозберігаючий однокамерний склопакет у Запоріжжі вигідніше щодо економії коштів та опалювальних ресурсів у зимовий період.
  • Конструкція має невелику вагу. Тому навантаження на фурнітуру та стулки Вашого вікна значно знижується. Таким чином, збільшуючи термін її експлуатації, вікно не просідає, не скрипить і служить тривалий час.
  • Знижується ймовірність виникнення конденсату. Іонне напилення дозволяє внутрішньому склу ефективно зберігати температуру практично на рівні кімнатної. Тому унеможливлюється поява небажаної вологи на поверхні скла.

Вагомим аргументом на користь склопакетів з енергозбереженням стала можливість виготовляти легші конструкції для скління. Це вагомий аргумент для скління масштабних конструкцій та роботи на високих поверхах. Тому встановлення енергозберігаючого склопакета на балконі в Запоріжжі стало дуже популярним. Наприклад, якщо встановлюється енергозберігаючий склопакет на балкон або лоджію в квартирі понад 10 поверхів. Вітрове навантаження на вікно зростає. У такому випадку застосування однокамерних вікон з напиленням полегшує вагу вікна. При цьому теплоізоляційні властивості таких склопакетів дозволяють замість двокамерних конструкцій встановлювати однокамерні без втрати теплових характеристик.

Встановлення та вартість енергозберігаючого склопакета у Запоріжжі.

Вартість енергозберігаючого склопакета нижче за двокамерний аналог без напилення. Тому вибір таких вікон – це ще й економія коштів.

Компанія «Галерея вікон» безпосередньо працює із заводом-виробником, тому Ви зможете купити вікна з енергозберігаючим склопакетом за приємною ціною з доставкою та встановленням у Запоріжжі.

Залиште свої дані у формі зворотного зв'язку, і ми передзвонимо вам найближчим часом. "Галерея вікон" працює без вихідних. Тому зробити свій будинок теплішим і затишнішим ви зможете в будь-який день тижня. Телефонуйте!

Розрахунок готовий

Відповіді на запитання, що часто задаються . © 2011-2023

ЩО ТАКЕ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ СКЛОПАКЕТ?

☑️ Енергозберігаючий – з напиленням іонів срібла всередині склопакета. Зовні таке скло нічим не відрізняється від звичайного, але завдяки напиленню ми здатні скоротити тепловтрати до 40%. Хороший варіант як додаткова енергозберігаюча функція до вікна за невелику плату.

СКІЛЬКИ СКЛА В ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧОМУ СКЛОПАКЕТІ?

☑️Енергозберігаючий склопакет може бути як однокамерним, так і двокамерним. У двокамерному склопакеті можна використовувати 1 або 2 енергоскла, залежно від того, якого теплозбереження Ви хочете досягти.

🌬️У ЯКОМУ ВИПАДКУ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ВИКОРИСТОВУВАТИ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ СКЛОПАКЕТ?

☑️Енергозберігаючий склопакет дозволяє зберегти тепло у вашому будинку, тому ми рекомендуємо його встановлювати у всіх випадках, коли важливим є показник теплоізоляції.

❓ ЯК ЗРОЗУМІТИ ЩО СКЛО ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧЕ?

☑️Формула склопакета енергозберігаючого скла має букву i, наприклад, якщо склопакет однокамерний енергозберігаючий, то формула — 4/16/4i, у двокамерному може бути одне або два енергоскла.

🔧ЧИ МОЖНА ЗАМІНИТИ ЗВИЧАЙНИЙ СКЛОПАКЕТ НА ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИЙ?

☑️Так, склопакет можна замінити, головне щоб ширина залишалася незмінною, тому що при кожній ширині скла використовуються різні штапики для фіксації пакета.