Пластикові вікна Запоріжжя

Двокамерні склопакети – Ціни та характеристики

однокамерний склопакет характеристики

Двокамерний склопакет – конструкція що складається з трьох скел, які розташовані в одній віконній рамці. Відстань між склом може бути різної ширини, залежно від особливостей конструкції та вимог до звуко- та теплоізоляції.

Переваги двокамерних склопакетів:

  • Гарний рівень теплоізоляції. Завдяки двом повітряним камерам у віконній конструкції тепло зберегтися в приміщенні, що допоможе знизити витрати на опалення. Загалом тепловтрати знижуються на 40-50%.
  • Чудова звукоізоляція. За допомогою додаткової камери заповненої повітрям або аргоном третього скла рівень шуму зменшується до 40 дБ.
  • Надійність та довговічність в експлуатації. Завдяки герметичності та міцності склопакета, вікна з двокамерним склопакетом, відрізняються стійкістю до температурних перепадів та вологості, гарантують відсутність конденсату в системі та забезпечують конструктивну цілість виробам.
  • Доступна ціна. Двокамерні склопакети – це краще співвідношення ціни та отримуваного в результаті рівня комфорту.

Недоліки двокамерних склопакетів:

  • Товщина виробів. Двокамерні склопакети мають більшу ширину рамної конструкції. Тому при склінні невеликих балконів, лоджій або веранд краще використовувати звичайний однокамерний склопакет.
  • Значна вага. Коштом більшої ваги виробу, фурнітура може передчасно зношуватися, тому рекомендуємо не перевищувати допустимі габарити стулки, це дозволить уникнути наслідків у майбутньому.
  • Зниження світлопропускання на 6-8% у порівнянні з однокамерними склопакетами, але це для людського ока різниця практично не відчутна.
  • Подорожчання віконної конструкції. При використанні двокамерного склопакета ціна може збільшити підсумкову вартість пластикового вікна до 30%.

Встановлення та вартість двокамерного склопакета у Запоріжжі.

При замовленні скління важливо заздалегідь визначитися з технічними та експлуатаційними характеристиками вікна, щоб підібрати релевантний варіант склопакета. Наприклад, ширша зовнішня камера склопакета забезпечує краще звукопоглинання. Тому жителям жвавих районів, які мешкають неподалік дороги, актуальний даний варіант. При цьому теплоізолюючі властивості не змінюються. Тому для спальних районів підійде симетричний склопакет. З вибором конфігурації допоможе менеджер компанії «Галерея вікон».

Оскільки від якісного монтажу залежить 30% ефективності нових вікон, ми заздалегідь відправляємо до Вас досвідченого майстра для заміру. Він не тільки врахує всі нюанси, необхідні для роботи у Вашому приміщенні, а й зможе відповісти на додаткові запитання.

Приблизну ціну вікон ви можете розрахувати, звернувшись до наших менеджерів. Остаточну вартість ви дізнаєтесь після виміру вікон майстром, укласти договір можна відразу вдома.

Розрахунок готовий

Відповіді на запитання, що часто задаються . © 2011-2022

❓Що являє собою двокамерний склопакет?

☑️Двокамерний склопакет – конструкція, що складається з 3 скел, які між собою утворюють 2 камери.

💎Які існують види склопакетів?

☑️За кількістю камер склопакети бувають 2-х видів: однокамерні (2 скла), двокамерні (3 скла). За своїми властивостями склопакети існують: енергоощадні, мультифункціональні, тоновані, броньовані та шумоізоляційні.

🤔 Який склопакет краще одно-або двокамерний?

☑️Однокамерний склопакет слід використовувати у приміщення, де не потрібна максимальна тепло та звукоізоляція. Двокамерний склопакет у порівнянні з однокамерним має набагато кращі показники шумоізоляції та теплоощадження.

📏 Яка ширина склопакета?

☑️Однокамерний має ширину 24 мм, двокамерний склопакет виготовляють завширшки від 30 до 50 мм.

🔧Чи можна замінити склопакет?

☑️Так, склопакет можна замінити, головне щоб ширина залишалася колишньою. Якщо ви хочете поміняти однокамерний на двокамерний, то доведеться міняти не тільки склопакет, а й штапики на вікні, бо при кожній ширині скла використовуються різні штапики для фіксації пакета.