Пластикові вікна Запоріжжя

Рулонні штори

Рулонні штори – ідеальне рішення для декорування вікна в будь-якому приміщенні. Наявність тканин з різною світлопроникністю дозволяє запропонувати нашим клієнтам все. Вони бувають двох видів: відкрита система (намотується на рулон), закрита система (штора ховається в декоративний короб). Галерея Вікон використовує тканини тільки європейської якості, тому вони не вигоряють при тривалому перебуванні на сонці та не виділяють шкідливі речовини для навколишнього середовища. Наші тканини мають антистатичні та пиловідштовхувальні властивості. Штори день-ніч – один з різновидів рулонних штор. Штора День-Ніч складається з двох шарів тканини на кожній чергуються прозорі вставки та вставка із щільної тканини, завдяки чому поєднуючи смуги ви отримуєте режим день або ніч.

Розрахунок готовий

Відповіді на запитання, що часто задаються . © 2011-2023

❓ЩО ТАКЕ РУЛОННІ ШТОРИ?

☑️Рулонні штори є тканиною, яка намотується на вал, управління здійснюється ланцюжковим механізмом.

🌞ЯКА СИСТЕМА РУЛОННИХ ШТОР?

☑️Існує кілька систем рулонних штор: відкрита система (тканина намотується на вал), закрита система (штору ховається в декоративний короб, з боків встановлені напрямні)

🌗ЩО ТАКЕ ШТОРИ ДЕНЬ-НІЧ?

☑️Штора День-Ніч складається з двох шарів тканини на кожній чергуються прозорі вставки та вставка із щільної тканини, завдяки чому поєднуючи смуги ви отримуєте режим день або ніч.

🧼ЯКИЙ ДОГЛЯД ПОТРІБНИЙ РОЛШТОРАМ?

☑️Тканини ролштор мають антистатичні та пилевідштовхувальні властивості, тому їм не потрібний особливий догляд, достатньо протерти сухою або злегка вологою серветкою, у разі виникнення плями, протерти пляму ледве вологою мильною серветкою, потім витерти насухо.

📐 ЗАМІР РУЛОННИХ ШТОР?

☑️Відкрита система рулонних штор знімається вікном від штапика до штапика, в закритій системі існує багато тонкощів, тому краще записатися в нашій компанії на безкоштовний замір.