Пластикові вікна Запоріжжя

Підвіконня для пластикових вікон

Підвіконня – елемент внутрішньої частини вікна, який надає вікну завершеного та естетичного вигляду. Підвіконня є дуже функціональною поверхнею, сюди ми ставимо вазони з квітами, тут спить улюблена кішка, використовуємо як полицю для книг і різних предметів декору, а іноді підвіконня і є зручним місцем для роботи за комп'ютером. Важливо, щоб якість підвіконня була на найвищому рівні, тоді підвіконня служитиме Вам довгі роки та залишатиметься у новому вигляді.

Види підвіконь:

Підвіконня Open Teck (RIF) належить до серії економ, має матову шорстку поверхню, класичний дизайн і низьку ціну. Підвіконня Danke Komfort має глянсову поверхню, абсолютну вологостійкість та вишуканий декор. Представлений у шести кольорах: білий глянець, білий дуб, сірий мармур, бежевий мармур, горіх та золотий дуб. Підвіконня Danke – це підвіконня преміумкласу. Даний вигляд має ряд переваг: оригінальна запатентована конструкція, стійкість до високих температур, ідеально глянсова поверхня, стійкість до зношування та подряпин. Кам'яне підвіконня відрізняється особливою міцністю та великим вибором колірних рішень. Підвіконня зі штучного каменю виготовляють за особливою технологією, завдяки чому підвіконня виходить цілісним, без стиків та швів. Можливе виготовлення будь-якого типу та форми підвіконня. Підвіконня зі штучного каменю відмінно впишеться в будь-який інтер'єр і стане родзинкою вашого приміщення.

Розрахунок готовий

Відповіді на запитання, що часто задаються . © 2011-2023

❓ЩО ТАКЕ ПІДВІКОННЯ?

☑️Підвіконня – елемент внутрішньої частини вікна, який встановлюється під вікном і надає вікну завершеного та естетичного вигляду.

💎ЯКІ ІСНУЮТЬ ВИДИ ПІДВІКОНЬ?

☑️Пластикові підвіконня відрізняються між собою поверхнею, зовнішнім виглядом та технічними характеристиками. У нас представлений широкий вибір підвіконь від економкласу (матові підвіконня з шорсткою поверхнею) до підвіконь преміумкласу (гладка антиподряпна поверхня).

🤔ЯКІ ПІДВІКОННЯ КРАЩЕ?

☑️Все залежить від того якої функціональності ви хочете досягти, якщо підвіконня буде служити додатковою робочою поверхнею, то раціонально вибрати підвіконня, яке не дряпається і легко миється, такими є підвіконня Danke та Plastolit.

💠ВИРОБНИКИ ПІДВІКОНЬ?

☑️Ми працюємо з перевіреними виробниками підвіконь – Open Teck, Danke, Plastolit, Sauberg.

🧰ЧИ МОЖНА ОКРЕМО ЗАМІНИТИ ПІДВІКОННЯ?

☑️Підвіконня можливо замінити, але повинні відзначити, що доведеться переробляти та укіс й, бо демонтувати старе підвіконня, не торкнувшись укоси, неможливо.