Пластикові вікна Запоріжжя

Укоси для пластикових вікон

Завершальним етапом в установці вікон є укоси, саме укоси надають вікну завершеного та естетичного вигляду. Укоси необхідні не лише для привабливого зовнішнього вигляду вікна, але й для забезпечення тепло- та звукоізоляції у приміщенні. Монтажна піна за допомогою якої виготовляють монтаж, є тимчасовим герметиком і під впливом сонячних променів, перепадів температур, вологи з часом починає руйнуватися. Важливо приділяти увагу не тільки внутрішнім укосам, але і зовнішнім, тому необхідно ретельно герметизувати шов. Таким чином, Ви зможете уникнути появи конденсату на вікнах, грибкових поразок та плісняви. Існує кілька видів укосів: гіпсокартонові, пластикові, штукатурні та із сендвіч панелей. Пластикові укоси є обшивкою пластиком, утеплення повітряного простору мінеральною ватою. Саме ці укоси є найбільш практичними та рекомендованими нашою компанією. Завдяки утепленню, пластикові укоси найтепліші, а також найлегші у догляді, досить просто протирати укоси вологою серветкою і вони прослужать Вам довгі роки. Укоси із сендвіч панелей – такі укоси нічим не утеплюються, тому що сама по собі сендвіч панель тепла та забезпечують необхідну теплоізоляцію. Штукатурні укоси – це найхолодніші укоси, оскільки вони нічим не утеплюються. Такі укоси переважно використовують у нежитлових приміщеннях. Гіпсокартонові укоси дозволяють створити ідеально рівну поверхню щодо стіни, що, наприклад, неможливо досягти при штукатурці. Також у вас є можливість пофарбувати укоси у будь-який колір. Але є й недоліки у цих укосів, такі як можлива поява грибка, якщо в кімнаті підвищена вологість та поява тріщини на стику укосів та місця примикання до вікна.

Розрахунок готовий

Відповіді на запитання, що часто задаються . © 2011-2023

❓ЩО Є УКОСАМИ?

☑️Укоси являють собою внутрішні стінки ніші віконного отвору. Укоси завершальний етап у встановленні вікон.

🏠ЯКІ БУВАЮТЬ УКОСИ?

☑️ Існує кілька видів укосів: гіпсокартонні, пластикові, штукатурні та із сендвіч панелей. Ми вибрали найпрактичніший вид укосів – укоси із пластику.

🧼ЯКИЙ ДОГЛЯД ПОТРІБНИЙ ПЛАСТИКОВИМ УКОСАМ?

☑️Пластикові укоси не вибагливі у догляді, вони не бояться вологи, тому для миття достатньо протерти вологою губкою та витерти укіс насухо. Такі укоси прослужать вам довгі роки.

💭ЧИ УТЕПЛЮЮТЬСЯ УКОСИ?

☑️ Повітряний простір укосу утеплюється мінеральною ватою.

💰СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ УКОСИ?

☑️Ціна укосу на стандартне вікно від 1100 грн, двостулкового від 1200 грн, балконного блоку від 1300 грн.