Пластикові вікна Запоріжжя

Мультифункціональне скло – Ціни та характеристики

однокамерний склопакет характеристики

Мультифункціональне скло – це напилення різних видів металів, які надають склопакету невеликого дзеркального ефекту, при цьому не затемнюючи приміщення. Таке скло має подвійний ефект: зберігає тепло взимку і перешкоджає потраплянню сонячного проміння влітку на 57%.

Переваги мультискла:

  • Зменшення надлишкового тепла влітку шляхом відбиття теплових променів.
  • Ефект енергозберігаючого скла для ефективного збереження тепла у холодний період.
  • Економія електроенергії у зв'язку з відсутністю необхідності постійно тримати обігрівачі та кондиціонери увімкненими.
  • Найменше витрат на опалення.
  • Підтримка у приміщенні комфортної температури.
  • Фільтрація ультрафіолетових променів береже меблі, шпалери, штори та килимове покриття від вицвітання.

Тому, якщо у Вас сонячна сторона і в літню пору Ваше приміщення сильно нагрівається настійно рекомендуємо використовувати вікна з мультифункціональним склопакетом!

Розрахунок готовий

Відповіді на запитання, що часто задаються . © 2011-2022

☀️ЩО ТАКЕ МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНИЙ СКЛОПАКЕТ?

☑️Мультифункціональний – склопакет із напиленням різних металів. Перевага даного склопакета в тому, що він виконує відразу дві функції: 1) енергозбереження; 2) захист від сонця. Ця функція значно скоротить ваші витрати на енергоносії взимку та влітку, тому що в спеку року не дасть сонячним променям нагрівати приміщення і збереже прохолоду, а в холоднішу – зменшить тепловтрати. Має невеликий блакитний відлив, який зможемо помітити тільки на білому тлі, а на освітлення приміщення, зростання ваших улюблених рослин ніяк не вплине.

🤔У ЧОМУ ВІДМІННІСТЬ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧОГО СКЛОПАКЕТА ВІД МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНОГО?

☑️Мультифункціональне скло має подвійний ефект: зберігає тепло взимку та перешкоджає попаданню сонячного проміння влітку на 57%. Рекомендуємо встановлювати на сонячному боці будинку.

🥀ВПЛИВАЄ МУЛЬТИ СКЛО НА ЗРОСТАННЯ РОСЛИН?

☑️Мульти скло має ледь помітний блакитний відлив, який можна помітити тільки на білому тлі, а на освітлення приміщення і зростання ваших улюблених рослин ніяк не впливає.

🔧ЧИ МОЖНА ЗАМІНИТИ ЗВИЧАЙНИЙ СКЛОПАКЕТ НА МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНИЙ?

☑️Так, можна замінити, головне щоб ширина склопакета залишалася незмінною, тому що при кожній ширині скла використовуються різні штапики для фіксації пакета.

🔎 СКІЛЬКИ СТЕКОЛ У МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНОМУ СКЛОПАКЕТІ?

☑️Мультифункціональний склопакет може бути, як однокамерним, так і двокамерним. У двокамерному використовується одне зовнішнє скло, склопакет може бути комбінований – мультифункціональний + енергозберігаючий, зовнішнє скло мульти, внутрішнє – енерго.