Пластикові вікна Запоріжжя

Вибір профілю пластикових вікон

Профіль – це основний елемент пластикового вікна, він є пластиковою планкою певного перерізу, всередині цієї планки металевий армир. Залежно від кількості камер всередині профілю, профіль може бути різної ширини.

Наша компанія «Галерея Вікон» у м. Запоріжжі протягом багатьох років працює тільки з перевіреними виробниками профільних систем, таких як Steko, WDS, Rehau. Ми сміливо можемо ручатися, що кожен виріб цього виробника відмінної якості, таке вікно прослужить Вам довгі роки. Розглянемо докладніше кожну профільну систему зростання у ціні.

Профіль Steko (Стеко)

Виробництво розташоване у місті Дніпро. Повірте, наші вміють робити добре. Цей завод є повністю автоматизованим гігантом виробництва ПВХ виробів в Україні. Націлений на аудиторію “і доступно, і з якістю”. Має цілком гарні експлуатаційні характеристики, показники опору теплопередачі та гарний дизайн. Разом із встановленням пвх виробів ви отримаєте гарантію на 7 років. До вашого вибору надано кілька варіантів цього виробника:

  • Монтажна глибина 60 мм – S 300 (3 камери), S400 (4 камери), S 500 (5 камер)
  • Монтажна глибина 70 мм – S 600 (6 камер), S 700 (7 камер)
  • Монтажна глибина 75 мм – S 800 (6 камер)

Профіль WDS (ВДС)

Профільну систему виготовляє завод «Міропласт», що у Дніпрі. «Міропласт» виготовляє кілька серій пвх виробів, які мають відмінність в експлуатаційних характеристиках, дизайні, і в ціні. Гарантія 5 років.

  • Монтажна глибина 60 мм – WDS 5S (5 камер)
  • Монтажна глибина 70 мм – WDS 6S (6 камер), WDS 7S (6 камер, товщина зовнішньої стінки профілю 3 мм)
  • Монтажна глибина 82 мм – WDS 8S (6 камер)

Профіль Rehau (Рехау)

Виробництво Німеччина. Цей продукт на ринку вже десь 75 років і за цей час встиг зарекомендувати себе як надійний виробник. Висока якість виробництва, інноваційних технологій та дотримання всіх європейських норм – дає високу якість профілю. Звичайно, ціна в імпортній профільній системі вище, ніж профілю вітчизняної марки, але ціна цілком виправдана відмінними характеристиками профільної системи. Гарантія 5 років. До вашої уваги компанія «Галерея Вікон» надає серію Rehau:

  • Монтажна глибина 60 мм – Rehau 60 (3 камери)
  • Монтажна глибина 70 мм – Rehau 70 (5 камер);

Brilliant (5 камер + фігурна стулка)

  • Монтажна глибина 86 мм – Rehau Geneo (6 камер), перевага даного профілю без металевого армира, замість нього використовують напилення скловолокна;
  • Монтажна глибина 80 мм – Rehau Synego – (7 камер в рамі, 6 в стулці).

Щоб зберегти тепло взимку, а влітку врятувати приміщення від літньої спеки та протягом багатьох років закрити питання «мені потрібні нові вікна» компанія «Галерея Вікон» у м. Запоріжжі рекомендує зупиняти свій вибір на профільній системі з монтажною глибиною 70 мм та двокамерним енергозберігаючим або сонцезахисним склом. Правильно зроблений вибір зараз – вигідна інвестиція в майбутнє. За консультацією звертайтесь до наших менеджерів.

Розрахунок готовий