Пластикові вікна Запоріжжя

Як вибрати вхідні двері

Вибір вхідних дверей

Зараз дуже великий вибір вхідних дверей і візуально перед собою бачимо схожі вироби, але ціни дуже різні. Компанія «Галерея Окон» допоможе Вам розібратися, за що ви віддаєте свої гроші й на що варто звернути увагу при виборі вхідних дверей в Запоріжжі.

Покриття дверей

Почнемо з покриття дверей – у квартиру та у приватний будинок, використовуються різні покриття дверей.

Покриття MDF – найпопулярніше покриття дверей для квартири. МДФ накладка являє собою деревну плиту, яка виготовлена з порошкоподібної тирси, що склеює між собою парафіном або лігніном під впливом високої температури та тиску. Має відмінні показники при експлуатації, добре переносить перепади температури, що дає можливість дверям тримати свою форму довгі роки. Але варто звернути увагу, що дане покриття боїться вологи, тому не підходить для встановлення в приватний будинок. Щоб надати дверям ефектного вигляду можемо використовувати патинування. Це штучний процес старіння поверхонь, яке дає можливість надати новим виробам антикварного вигляду з ефектом вінтажу.

Порошкове покриття «шагрень» та «антик». Мають відмінні експлуатаційні характеристики завдяки технології виробництва: знежирення, нанесення порошкової фарби, запікання в печі при температурі 160-200 градусів. Шагрень візуально за структурою схожа на апельсинову кірку та має однотонне покриття. Для виробництва Антік використовую 2 види фарби, це дає можливість домогтися особливості в декорації – імітація старовинних поверхонь металів: бронза, срібло, мідь. Вибравши двері з таким покриттям у приватний будинок, ви можете бути впевнені в їх експлуатації, оскільки вони термостійкі, водонепроникні, паронепроникні, стійкі до вигоряння і не бояться вогню.

Від чого залежить ціна на двері?

  • Від товщини металу (від 1,2 мм – 2 мм), 1,5 мм – оптимальний варіант для досягнення жорсткості конструкції дверей стандартних розмірів.
  • Від кількості ущільнювачів (1-3). Забезпечують густину прилягання дверного полотна до коробки.
  • Від товщини утеплення: мінеральною ватою (50мм-80мм).
  • Від кількості та якості замків. Якість та міцність замків залежить від виробника. Для виготовлення наших дверей використовуються лише перевірені замки:
  1. Fuaro Китай виробник. До особливостей цієї моделі можемо віднести стійкість до корозії, максимальну кількість відкривання та закривання механізму.
  2. Kale – Туреччина. Вибравши такий замок – отримаємо надійність та довговічність у своєму ціновому сегменті.
  3. Mottura – Італія. Підвищений рівень безпеки замку.
  • Від наявності антизрізів. Великий та жирний плюс до функціональності Ваших дверей. У наш час злодії нахабніли настільки, що іноді не хочуть витрачати багато часу на злам замків, а беруть в руки болгарку і зрізають петлі з дверей. При таких діях наявність антизрізів не дасть можливість просто зняти двері.

Пам’ятайте приказку, мій будинок – моя фортеця, а двері – головний елемент вашої фортеці. Такі покупки ми робимо рідко і хочеться отримати товар, який надійно служитиме протягом довгих років і при нагоді злому дасть хорошу відсіч. Звернувшись до компанії «Галерея вікон» наші менеджери допоможуть вам підібрати відмінні вхідні двері в Запоріжжі виходячи з ваших побажань та потреб.

Розрахунок готовий