Пластикові вікна Запоріжжя

Тонування вікон у Запоріжжі

З кожним роком набирає своєї популярності тонування вікон і не дивно, адже цього дуже зручно. Завдяки тонуванню Ви зможете позбавити себе потойбічних поглядів, захистити свою кімнату від палючого сонця і при цьому зберегти вигляд з Вашого вікна.

Тонування здивує Вас своєю різноманітністю – тонування може бути дзеркальне, матове, кольорове, на будь-який смак і колір.

Наша компанія «Галерея Вікон» представляє Вашій увазі величезний вибір тонування для металопластикових вікон. Завдяки тонуванню Ви зможете вигідно підкреслити інтер’єр Вашого офісу, будинку чи квартири!

Якщо вікна тоновані правильно, то приміщення не буде затемнено, але при цьому пряме сонячне проміння не проникатиме в приміщення. Тоновані вікна ПВХ запобігають вигоранню штор, шпалер та меблів, а також подарують комфорт та особливий затишок кімнаті.

Ще одна безперечна перевага тонованих вікон — це те, що вони мають, антивідблиск ефект. Тому якщо Ви працюєте за комп’ютером або дивитися телевізор, яскраве сонце не стане на заваді Вам.
Правильне тонування відбувається лише на заводі за спеціальною технологією, тому затонувати вже встановлені склопакети не вийде.

Ще одна перевага тонувальної плівки – це захист скла від дрібних подряпин і відколів. Тому, якщо вікно непередбачено розбилося, скло не розсипається на дрібні уламки. Таким чином, Ви зможете уникнути травмування мешканців приміщення, а також збереже в цілісності підвіконня, меблі, штори та інше.

Однак, є і недоліки в тонованих вікнах. Ефект зовнішнього відбивання зберігається лише вдень, увечері, коли в кімнаті включено світло, стає видно Ваше приміщення з вулиці. Тому, щоб позбавитися сторонніх поглядів у вечірній час, доведеться додатково використовувати штори.
Сфера застосування тонованих металопластикових вікон дуже велика. Останнім часом дуже популярно стало скління балконів та лоджій із дзеркальним покриттям. Також тонування відмінно підійде для дверей у ванну кімнату та санвузол, коридор, кухню, тому що зовні нічого не видно, а зсередини Ви чудово все бачите.

Завдяки тонуванню будь-яке приміщення можна зробити більш затишним та комфортним!

Розрахунок готовий