Пластикові вікна Запоріжжя

Види та технічні характеристики склопакетів

Що таке склопакет?

Сам склопакет є конструкцією, яка складається з двох або трьох скел, з’єднаних між собою за допомогою дистанційних рамок, які в результаті утворюють камеру (2 скла – одна камера, 3 скла – дві камери). Найчастіше у склопакетах використовується скло 4 мм, для більшої звукоізоляції використовується скло 6 мм та різні дистанції у склопакеті.

Наведемо кілька формул склопакетів:

4/16/4 – найпоширеніший однокамерний склопакет. Дана формула означає: 4 мм скло, 16 мм відстань між склом, 4 мм скло.

4/9/4/9/4 – двокамерний склопакет з однаковими дистанціями.
4/8/4/12/4 – двокамерний склопакет з різними дистанціями.

4/12/4/16/4 – розширений двокамерний склопакет з різними дистанціями.

Ширина склопакета залежить від ширини профілю, чим ширша монтажна глибина профілю, тим ширше склопакет ми можемо використовувати. Мінімальна ширина склопакета – 24 мм, максимальна –50 мм.

Види склопакетів (за властивостями):

Енергозберігаючий склопакет – склопакет з напиленням іонів срібла всередині склопакета. Зовні таке скло нічим не відрізняється від звичайного, але завдяки напиленню ми здатні скоротити втрати до 40%. Хороший варіант як додаткова енергозберігаюча функція до вікна за невелику плату.

Мультифункціональний склопакет – напилення різних металів. Перевага даного склопакета в тому, що він виконує відразу дві функції: 1) енергозбереження; 2) сонцезахист. Ця функція значно скоротить ваші витрати на енергоносії взимку та влітку, тому що в спеку року не дасть сонячним променям нагрівати приміщення та збереже прохолоду, а в холоднішу – зменшить тепловтрати. Має невеликий блакитний відлив, який зможемо помітити тільки на білому тлі, а на освітлення приміщення, зростання ваших улюблених рослин ніяк не вплине.

– Вдароміцні склопакети – виготовлені з багатошарового або загартованого скла, або на поверхню скла нанесена спеціальна плівка, що не дозволяє при ударі уламкам розлітатися по приміщенню. Вікна з даним видом склопакета найчастіше використовують у магазинах, офісах, банках.

— Шумоізолюючі склопакети – ефект шумоізоляції досягається завдяки використанню скел більшої товщини – 6 мм, коли у звичайних 4 мм, різних дистанцій між склом, або заповненням інертним газом. Використовуються у приміщеннях, де потрібна максимальна звукоізоляція, будинки поблизу автомагістралей, трамвайних ліній, залізниць. 

-Тоновані склопакети – мають певний відтінок (срібло, бронза, золото), створюють дзеркальний ефект зовні, скорочують потрапляння сонячних променів у приміщення, мають привабливий зовнішній вигляд.

Наша компанія «Галерея Вікон» допоможе Вам у виборі склопакета, виходячи з Ваших побажань, специфіки будинку, розташування квартири. Вікна у Запоріжжі за найприємнішими цінами – це до нас!

Розрахунок готовий