Пластикові вікна Запоріжжя

Натяжні стелі

Глянцеві натяжні стелі

Глянсові стелі в Запоріжжі мають дзеркальний ефект, який у темних кольорах яскравіше виражений, ніж у світлих відтінках. Ідеально підійдуть для маленьких кімнат і кімнат з низькими стелями, тому, що завдяки відбивній здатності візуально розширює простір, у кімнати з’являється додатковий об’єм, немає відчуття стелі, що «давить». Завдяки глянцевій поверхні натяжна стеля краще відбиває світло, що підвищує освітленість приміщення і робить його більш ошатним. Глянцеві полотна виглядають стильно та сучасно, а завдяки широкій кольоровій гамі Ви зможете втілити усі Ваші фантазії в реальність!

Вибір кольору глянсового полотна

Матові натяжні стелі

Матові натяжні стелі в Запоріжжі найчастіше використовуються для оформлення класичних інтер’єрів або для реалізації розпису на стелі. Матове покриття не привертає до себе додаткової уваги як блискуче глянсове, тому ідеально підійде для приміщення з безліччю декоративних деталей, на яких слід зробити акцент. Найкраще матові стелі виглядають у просторих прямокутних приміщеннях, які оформлені у класичному стилі. Також світлі відтінки матових стель зі штукатурною фактурою є відмінною основою для нанесення різних малюнків.

Сатинові натяжні стелі

Відмінна риса натяжних полотен сатинових – це фактурна поверхня з глибоким перламутровим відтінком, яка нагадує тканину сатин. Сатинові стелі створюють елітний ніжний дизайн. Поверхня в таких стелях змінює свій відтінок залежно від типу освітлення. Якщо в кімнаті світло падає нерівномірно, то в кожному промені стеля набуває різного відтінку. При включеному світлі відтінок стелі трохи світліший. Тільки при денному світлі можна зрозуміти, який колір виробу насправді. Сатинове покриття виразно передає фактуру тканинної поверхні, завдяки чому виглядає дорого та незвично!

Фотодрук

Завдяки технології фотодруку на натяжних полотнах можна нанести абсолютно будь-який малюнок або зображення, яке Вам подобається. Фотодрук можна наносити як на глянсову, так і на матову поверхню стелі. При виборі малюнка, зверніть особливу увагу на його універсальність, картинка не повинна мати чітко виражений верх і низ, повинна органічно виглядати як від дверей, так і від вікна кімнати. Якщо з якогось положення, картинка виглядає верх ногами, це буде виглядати недоречно. Найпопулярніші малюнки для друку на стелі це небо та хмари, така стеля сприймається максимально природно, створюється відчуття ніби Ви на природі. Також часто на стелі використовують малюнки квітів, метеликів або якихось візерунків.

розрахунок вартості натяжної стелі

Довжина стелі (м):
Ширина стелі (м):
Кількість кутів (шт):
Кількість точок світла (шт):

Периметр стелі:

30 м

Площа стелі:

50 м.кв

Ціна стелі:

8760 грн

Натяжні стелі ми пропонуємо за дуже приємними цінами, ціна за квадратний номер від 400 грн м2. На нашому сайті Ви можете самостійно розрахувати вартість стелі, для цього потрібно знати всі кілька параметрів: ширина та довжина стелі, кількість кутів та світильників. Колірна гама натяжних стель в Запоріжжі дуже велика, тут головне не розгубитися і підібрати саме колір, який вигідно підкреслять дизайн Вашого приміщення.

40 60 10 180 160 1600

Приклади робіт

Спальня 12м2

4800 грн

Дитяча спальня 10м2

4000 грн

Вітальня 17м2

6800 грн

Кухня 12м2

4800 грн

Ванна кімната 8м2

4000 грн

Офіс 20м2

8000 грн

Натяжні стелі – нове рішення у дизайні Вашого приміщення!

Компанія «Галерея Вікон» пропонує Вашій увазі широкий вибір кольорів та фактур натяжних стель у Запоріжжі. Ми пропонуємо Вам високоякісні сертифіковані матеріали, кваліфікований монтаж із гарантією та подальше сервісне обслуговування.

Консультація та виїзд фахівця на замір – безкоштовно!

Розрахунок готовий

Відповіді на запитання, що часто задаються . © 2011-2023

💠ЯКІ ІСНУЮТЬ ВИДИ СТЕЛЬ?

☑️Наша компанія виготовляє всі можливі види стель: однорівневі, дворівневі, парячі, стелі з фотодруком тощо

💰 ЯКА ВАРТІСТЬ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ?

☑️Ціна натяжних стель від 160 грн м2, окремо прораховуються вставка, світильники, обводи тощо

🌈ФАКТУРА ТА КОЛІРНА ГАМА СТЕЛЬ?

☑️Натяжні стелі представлені в 3 фактурах: глянсові, матові, сатинові. Колірна гама стель дуже широка, підберемо стелю на будь-який смак та колір 😉

❓КУДИ МОЖНА ВСТАНОВЛЮВАТИ НАТЯЖНІ СТЕЛІ?

☑️Натяжні стелі дуже практичні та функціональні, вони не бояться вологу, перепади температур, тому підвісні стелі можна встановлювати як у спальню, так і на кухні та у ванній.

⏲ СТРОКИ ВИГОТОВЛЕННЯ СТЕЛЬ?

☑️Натяжні стелі виготовляються дуже швидко, 2-3 дні, монтаж стелі за день.