Пластикові вікна Запоріжжя

Рулонні штори та жалюзі.

У наш час для комфорту в будинку все продумано до дрібниць, аби вистачало фантазії та фінансів втілювати ідеї у затишок та декор. От щодо жалюзів, звучить просто, але при виборі губимося: що варто придбати? що практичніше? що виконуватиме додаткові функції та які? Підібравши колір, матеріал, систему напряму – підкреслимо декор, стиль, колірну гамму інтер’єру, позбавивши себе сторонніх поглядів, а будинок від настирливих сонячних променів. У компанії «Галерея Окон» у місті Запоріжжі Ви можете побачити весь асортимент рулонних штор та жалюзі, підібрати саме Ваш ідеальний варіант.

Горизонтальні жалюзі

Металеві горизонтальні жалюзі використовується алюміній, що покривається жароміцною емаллю. Вони доступні в ціновій категорії, мають велику палітру кольорів і горизонтальний напрямок (зсуваються вгору/вниз). Однією з їх переваг буде успішне протистояння підвищеної вологості та перепадів температури, оскільки вони при цих факторах зберігають колір та форму. Підходять будь-який тип вікон. Встановивши металеві жалюзі в Запоріжжі, Ви отримаєте можливість влітку скоротити витрати на кондиціонер, оскільки вони віддзеркалюватимуть частину сонячних променів.

Рулонні штори

Рулонні штори – це ткати, яка за допомогою спеціального механізму згортається в рулон. Тут вартість залежатиме від обраної тканини та системи.

Відкрита система – полотно, яке за допомогою системи керування намотується на вал у встановленій системі. На краю виробу прикріплена волосінь для рівної фіксації. Таку систему легко встановити та в ціні вона доступніша за закриту систему.

Закрита система включає наявність короба для валу, що направляють для фіксації з боків, затискачів для щільного прилягання полотна до рами. Вибравши таку систему, ми позбавимося просвітів на стику рами з полотном. При відкритті стулки або провітрюванні рулонні штори залишаться у фіксованому положенні. Короб захищатиме полотно від пошкоджень, пилу, бруду, жиру.

Тканини в рулонних шторах у Запоріжжі мають спеціальне просочення, завдяки якому на поверхні не осідає бруд, пил, колір не вигоряє при потраплянні прямого сонячного проміння. Матеріал протягом багатьох років буде тримати форму та колір виробу. На полотні всі краї тканини не потребують краю, бо просочення не дає краям тканини обсипатися.

Рулонні штори День-ніч

Багато господарів вже оцінили переваги даної серії рулонних штор. Вони мають оригінальний та неповторний смугастий дизайн, який дав їм друге ім’я зебра. Дають можливість регулювати кількість світла, що проходить, і наповнювати кімнату затишною атмосферою, оскільки в системі йде чергування більш щільної та прозорих смуг.

Тканинні вертикальні жалюзі

В основному встановлюються в офісах, навчальних закладах, рідше вдома. Вони підійдуть практично під будь-який інтер’єр і не вимагають особливого догляду. Мають велику палітру кольорів, різну щільність у тканинах, що дасть вам можливість легко відсівати непотрібне світло.

У компанії «Галерея Вікон» у м. Запоріжжі до вашої уваги надані каталоги всіх видів штор та жалюзі. Ми допоможемо підібрати Вам у будинок/офіс ідеальний варіант, який доповнить Ваш інтер’єр і врятує від настирливих сонячних променів.

 

 

Розрахунок готовий