Пластикові вікна Запоріжжя

Розварювання балкона у Запоріжжі

Розварювання балкона у Запоріжжіодна з найбільш популярних послуг серед мешканців квартир. Розширення балкона особливо актуально у хрущовці, де корисна площа не завжди достатня. Це нескладна будівельна маніпуляція дозволяє вирішити одразу низку питань та якісно покращити не тільки вид, але й функціональність балкона. Як саме? Головна перевага скління балкона з виносом – це додатково простір. Крім того, обшивка, утеплення та супутні роботи зроблять балкон не просто більше, а затишніше, тепліше та привабливіше. Компанія «Галерея вікон» проводить комплексні роботи з виносу та склінню балконів у Запоріжжі, виконуючи:

⦁ Демонтаж старої дерев’яної рами

⦁ Зварювальні роботи

⦁ Зовнішня обшивка сайдингом або профнастилом

⦁ Монтаж пластикової рами

⦁ Внутрішнє облаштування балкона (утеплення, обшивка, електропродка, сушарка, шафи тощо)

Винос балкона по підлозі

Винесення балкона по підлозі є розширенням площі приміщення шляхом нарощування балконної плити. Це дає значний приріст балконної площі та можливість розширити простір від десятка сантиметрів до повноцінної довжини ще однієї кімнати. Таким чином, Ви отримуєте додатковий простір для відпочинку.

Даний вид розварювання дозволяє розширити балкон як в один бік, так і одразу у всі. Крім того, розширити балкон можна відразу по підлозі та підвіконні. Таким чином Ви отримаєте максимум простору та корисної площі

 Розварювання балконів у Запоріжжі: етапи робіт

Від якості виконання кожного кроку у розварюванні залежить рівень безпеки та комфорту балкона. Тому фахівці не рекомендують робити розварювання балкона своїми руками. Робота включає наступні етапи:

⦁ Демонтаж старого парапету;

⦁ Монтаж швелерів – швелера монтують на 150 мм у несучі стіни та приварюють до балконної плити, тому навантаження припадає не на плиту, а на основу будинку;

⦁ Монтаж нових поручнів – новий каркас балкона може включати й розварку по підвіконню, тим самим ви отримуєте два в одному.

⦁ Облаштування підлоги – необхідно утеплити та підшити підлогу, щоб уникнути промерзання.

⦁ Обшивка та утеплення-зовні каркас балкона обшивається сайдингом або профнастилом, усередині проводиться утеплення, обшивка та настил підлоги.

Ціна на винос балкона по плиті без скління балкона розраховується виходячи з відстані, на яку Ви хочете збільшити балкон та додаткові роботи.

Середня ціна на розширення балкона до 50 см складає 5500 грн. Скління балкона у Запоріжжі можна проводити у комплексі з виносом. Ми проводимо всі види робіт, тому провести виміри та консультацію можна одразу з двох питань.

Щоб дізнатися точну вартість балкона, Ви можете викликати майстра компанії «Галерея вікон», який проведе огляд та проконсультує будь-які питання. Виїзд та замір балкона або вікон у Запоріжжі проводиться безкоштовно!

Винос балкона по підвіконню

Збільшити ширину підвіконня оптимальне рішення для додавання корисного простору без серйозних витрат. Тому розширення балкона по підвіконню в Запоріжжі користується великою популярністю.

Віконна рама при розварюванні виноситься назовні й виступає щодо плити. Оптимальна ширина при розширенні – 30-40 см. Так оптимально розподіляється навантаження на виносну частину балкона. Що включає робота:

⦁ Зварювальний каркас з металевого куточка приварюється до парапету балкона, при необхідності зміцнюють парапет;

⦁ До верхньої частини балкона кріпиться козирок, який є додатковою опорою при склінні.

⦁ Оптимальна ширина виносу 30-40 см;

⦁ Бажано одночасно робити зовнішню обшивку та утеплення;

Вартість робіт розраховується залежно від їхнього обсягу. Враховується ширина виносу, розварювання (тільки фасад чи балкон повністю, стан балконної плити). Середня ціна розширення балкона по підвіконню складає 3500 грн.

Точну вартість робіт Вам скаже технічний спеціаліст після проведення вимірів. Виконується замір балкона у Запоріжжі безкоштовно!

Розширення балкона має низку переваг. Серед них:

⦁ Можливість встановити широке підвіконня (30-40 см) без втрати корисної площі балкона;

⦁ Збільшення площі віконних рам – на балконі більше світла;

⦁ Гарний зовнішній вигляд. При склінні балконів з виносом Ваш балкон виглядатиме привабливо і всередині, і ззовні.

⦁ При розварюванні посилюється каркас, що значно збільшує міцність та довговічність балкона;

Якщо Вам необхідно зробити балкон міцнішим, посилити парапет або отримати більше простору фахівці компанії «Галерея вікон» рекомендують виконати розварювання. Наскільки можна збільшити корисну площу Вашого балкона, майстер уточнить після проведення технічного огляду.

Для розширення балкона передбачені певні норми в Україні, які суворо дотримуються під час розширення. Досвідчені фахівці підкажуть який вид розширення можливий у вашому випадку та допоможуть підібрати оптимальний варіант.

Розварювання балконного каркаса немає певних стандартів. Він проводиться індивідуально, виходячи з параметрів конкретного балкона, його конфігурації та наявності даху. Ми виконуємо всі види розварювання балконів: По плиті, підвіконні або комплексно, роблячи балкон максимально просторим та функціональним. Ви зможете замовити розширення, а також скління балкона у Запоріжжі. Детальний план робіт та рекомендації надаються під час проведення виміру.

Розрахунок готовий