Пластикові вікна Запоріжжя

Камери у профільній системі

При виборі металопластикового вікна, перше, на що ми звертаємо увагу – профіль. Профільні системи буває різної камерності, не плутати зі склопакетом, тому що у склопакеті також є камери. Зі склопакетами все просто вони бувають однокамерні (2 скла) і двокамерні (3 скла).

Профільні системи можуть бути трикамерні, чотирьох, п’яти та навіть шестикамерні.

Камери в профілі є повітряним простором між ребрами жорсткості, чим більше камер у профілі, тим більша його товщина. Так, наприклад, трикамерний профіль має ширину 60 мм, а п’ятикамерний профіль – 70 мм. Кількість камер у профілі впливає на жорсткість конструкції та показники тепло- та звукоізоляції.

Основну центральну камеру армують спеціально вигнутим листом оцинкованого металу, що надає профілю потрібно жорсткості та не дає пластику деформуватися під впливом факторів довкілля.

Також у профілі є спеціальні невеликі отвори, що називаються дренажними камерами. Дренажні камери відводять вологу у профілі, яка може накопичуватися всередині камер у профільній системі.

Найчастіше, недобросовісні виробники профільних систем, заощаджуючи на якості, роблять стінки профільних систем, нижчими за норму, неозброєним поглядом це непомітно, але в процесі експлуатації починають виникати проблеми у вигляді деформації профілю. Тому, обов’язково враховуйте бренд профільної системи, кількість камер у профілі, товщину зовнішніх стін, завод збирання тощо.
Найбільш популярні профільні системи – трикамерні та п’ятикамерні.

При виборі вікна, пам’ятайте, чим більше кількість камер у профілі, тим краще будуть його теплозберігаючі та звукоізоляційні властивості. Але не варто забувати, що важливо приділяти увагу не тільки вибору профілю, а й склопакету та фурнітурі!

Звернувшись до нашої компанії «Галерея Вікон», наші менеджери допоможуть підібрати Вам вікно, приділивши увагу всім важливим аспектам!

Розрахунок готовий