Пластикові вікна Запоріжжя

Вибираємо підвіконня

На що варто звернути увагу під час вибору підвіконня?

Насамперед куди будемо розміщувати? Це кухня, кімната, балкон? Який колір найбільше підкреслить Ваш інтер’єр? Чи розміщуватимемо на ньому рослини або вази?

Добре підібране підвіконня буде практичним, простим у догляді та легко впишеться у дизайн будь-якого інтер’єру. Компанія «Галерея Вікон» дає вам можливість вибрати колір, текстуру, покриття від найпопулярніших виробників таки, як Danke серії Komfort, Standart, Premium, підвіконня Plastolit, Sayberg, і звичайно ж, класичний варіант з яким усі знайомі, матовий з шорсткою поверхнею. підвіконня Rif.

Danke – є підвіконня преміумкласу, розроблене за участю німецьких фахівців і має унікальну текстуру. При виготовленні підвіконня використовують імпортну сировину високої якості та виготовляють на високотехнологічному обладнанні (Німеччина). Підвіконня Danke відрізняються максимальною жорсткістю виробу, ідеальною глянсовою поверхнею, стійкістю до подряпин та термостійкістю.

Серія Комфорт виробника Данке представлена в різних кольорах: білий глянець, сірий мармур, мармур бежевий, імітація дуба/горіха – матова текстура. Має хорошу вологостійкість, вишуканий дизайн, але не настільки стійкий до гарячих предметів та подряпин.

Серія Стандарт Данке є матовою антиподряпною поверхнею. В асортименті представлено декілька відтінків: білий матовий, золотий дуб та бежевий мармур.

Серія Преміум – підвіконня преміумкласу. На поверхню наноситься покриття, що ламінує, що надає глянсовий блиск. Має міцну конструкцію, що забезпечує захист від стиснення, подряпин, дії розпечених предметів. У даній серії можна вибрати орнамент та необхідний колір (Білий глянець, Класичний мармур, Венге, Аліканте де Валенсія, Крем де Турке, Лаберо дельо’ро, Ріо Аліканте, Махагон, Онікс, Лаберо Бруно, Лаберо Класік, Біле Дерево).

Plastolit із цим підвіконням найвибагливіший покупець залишиться задоволеним, оскільки в ньому ідеальне співвідношення ціни та якості, і в порівнянні з серією Danke Преміум він доступніший. Використовується плівка ELESGO, яка стійка до механічних пошкоджень. Елегантний дизайн представлений в 10 декорах в матовому або глянсовому покритті.

Sayberg оптимальне співвідношення ціни та якості. Цей вид підвіконня є новим на ринку України, але вже встиг сподобатися покупцям. Головна перевага даного підвіконня – сучасний дизайн та 13 декорів у глянсовому та матовому виконанні. Міцний внаслідок посиленої товщини перегородок, має гарний вигляд та приємне покриття.

У нашій компанії «Галерея Вікон» представлені всі види підвіконь, ми підберемо підвіконня на будь-який смак та гаманець! Пластикові вікна в Запоріжжі з найкращими підвіконнями – це реально, а з нами ще й недорого, тому що ми співпрацюємо безпосередньо із заводом-виробником!

Розрахунок готовий