Пластикові вікна Запоріжжя

Пластикові укоси

Існують різні варіанти з обробки укосів, але на якому з них зупиниться і на що потрібно звертати увагу при виборі? Що для нас важливо в першу чергу – довговічність, практичність, збереження тепла в будинку, доступне співвідношення ціни та якості, стійкість до вологи.

Наша компанія «Галерея Вікон» врахувала всі побажання клієнтів та зупинила свій вибір на пластикових укосах.

Пластикові укоси – це завершальний етап монтажу пластикових вікон у Запоріжжі. Після демонтажу старих вікон стане очевидно, що без установки укосів не обійтися. Пластиковими укосами обробляються отвори будь-якої складності та конфігурації, і не так важливо панельний це будинок або цегляний. Вони ідеально гармонують із пластиковими вікнами, оскільки мають привабливий естетичний вигляд. Варто звернути увагу, що пластикові укоси не тільки красиві, але й мають відмінну шумоізоляцію та теплоізоляцію.

Як проходить процес роботи : наш кваліфікований майстер утеплює укіс мінеральною ватою, закладає шов під підвіконням, обрізає зайву піну зовні та зашпаклює зовнішній шов, далі обшиває пластиком внутрішній укіс вікна.

Скільки потрібно часу для такої роботи на 1 вікно? Буквально за кілька годин укіс готовий і ви зможете насолоджуватися красою вашого вікна.

Що отримаємо при встановленні пластикових укосів?

Насамперед – це практичність, оскільки ці укоси не бояться вологи, прості у догляді – досить протерти укіс вологою ганчірочкою, несприйнятливі до впливу ультрафіолетових променів, мають підвищену стійкість до механічних пошкоджень. По-друге – довгий час не потребують ремонту, з часом тут не виникає тріщин на стику укосу з вікном, що часто зустрічається при штукатурних і гіпсокартонових укосах. По-третє – ми збережемо тепло, оскільки укіс не порожнистий, а має утеплення. Перелік переваг, виправдовують ціну та якість пластикових укосів!

Ціни на пластикові укоси у Запоріжжі:

Двостулкове вікно – 1100 грн, тристулкове – 1300 грн, балконний блок – 1500 грн. Ціна вказана з урахуванням матеріалу та роботи.

Замовити пластикові укоси у Запоріжжі, Ви можете звернувшись до нашої компанії «Галерея Вікон»! Наші менеджери запишуть Вас на обробку укосів у зручний для Вас час.

Розрахунок готовий