Пластикові вікна Запоріжжя

Скління балконів та лоджії у Запоріжжі.

Ремонт балкона в Запоріжжі – це не тільки частина утеплення вашої квартири, а й додатковий захист від пилу та шуму. Тому важливо вибрати відповідні металопластикові вікна та досвідчених майстрів для проведення робіт.

Тип склопакета, профілю та скла підбирається відштовхуючись від ваших потреб. Проконсультуватися з цього питання можна з фахівцем у Галереї вікон. Від кількості камер у вікні та комбінації різних видів скла залежатиме шумоізоляція, термо- та світлопроникність. Тому уточнюйте у менеджера можливі варіанти. Ми допоможемо підібрати вам найбільш вдалий склопакет та комплектуючі.

Виходячи з ваших цілей, проводиться:

  • Скління балкона/лоджії
  • Оздоблення балкона (обшивка його зсередини пластиком/ламінатом/деревом)
  • Обшивка балкона (зовнішні роботи)
  • Розварювання балкона (дозволяє розширити простір, зробити винос по фасаду. Під час виміру майстер повідомить вам що стосується саме у вашому випадку)

Якісне скління та утеплення лоджії та балкона дозволяє зберігати тепло у квартирі навіть за мінімального обігріву приміщення. Замовивши балкон “під ключ” у Запоріжжі, ціна залежатиме від обсягу робіт та виробника вікон. Ми працюємо з найкращими виробниками: Rehau, WDS, Steko. Доставка по місту та встановлення входить у загальну вартість робіт. Викликати замірника у Запоріжжі можна безкоштовно. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті.

Типи скління балкона

У Запоріжжі при ремонті балкона найчастіше вибирають холодне або тепле скління. При холодному заскленні використовується полегшений алюмінієвий профіль. Цей варіант ідеальний, якщо балконна плита недостатньо міцна і не витримає важку конструкцію, що утеплює. Температура зберігається на 6-9°С вище, ніж на вулиці.

Тепле скління дозволяє зберігати оптимальний мікроклімат у будь-який сезон. Цей спосіб підходить для розширення приміщення. Якщо ви плануєте відпочивати на балконі як взимку, так і влітку, тепле скління – те, що вам потрібно.

Також користується популярністю “Французький балкон” у Запоріжжі. Цей вид скління передбачає встановлення панорамних вікон від підлоги до стелі.

Який би варіант ви не обрали, ми допоможемо реалізувати вашу ідею якісно. Точний замір та грамотно підібрані матеріали – гарантія тепла та затишку у вашому будинку. Довіряйте перевіреним компаніям, звертайтесь до “Галереї вікон”.

Розрахунок готовий