Пластикові вікна Запоріжжя

Металопластикові вікна у Запоріжжі.

Пластикові вікна – це не тільки естетика та оновлення інтер’єру. Правильно підібрані вікна ПВХ можуть значно утеплити житло взимку, а влітку не давати квартирі сильно нагрівається. Як вибрати та купити металопластикові вікна в Запоріжжі розглянемо докладніше.

Євровікна відрізняються:

  • Профілем (від кількості камер профілю залежить міцність конструкції та опір тепловіддачі)
  • Склопакетом (від кількості камер у склопакеті залежить рівень тепла та шумоізоляції)
  • Комбінацією скла (енергозберігаюче та мультифункціональне скло дозволяють максимально утеплити приміщення та захистити його від сонця)
  • Виробником

Енергозберігаючі вікна можуть зберегти комфортний мікроклімат у приміщенні при мінімальному опаленні. Грамотно підібраний профіль та кількість камер у склопакеті допоможе досягти оптимального рівня шумоізоляції. Тому перед покупкою не соромтеся запитувати спеціаліста. Для консультації залишайте заявку на сайті.

Замовляючи у Запоріжжі вікна, ціна відрізнятиметься в залежності від виробника та комплектації. Ми працюємо з найбільш популярними виробниками: Rehau, WDS, Steko. Стандартна комплектація включає відлив, підвіконня та москітну сітку.

Особливості встановлення металопластикових вікон

Часто монтаж пластикових вікон стає неприємним сюрпризом. Ушкоджені укоси, стіни, шумний демонтаж. Щоб не допустити таких неприємностей, варто звертатися до досвідченого майстра. Точний замір дозволяє виготовити нові вікна, що ідеально підходять за розміром. При демонтажі не доведеться розширювати вікно, укоси залишаться цілими і роботу буде проведено максимально тихо. Встановлення нового вікна займає від 1 до 3 години. Заміна вікон узимку проводиться так само успішно, як і влітку. Завдяки швидкому монтажу та знанню технологічних особливостей, вікна ставляться у будь-яку пору року.

Підготувати кімнату до встановлення вікон не складно. Приберіть із підвіконня зайві речі, щоб був вільний доступ до віконної рами. Не буде зайвим застелити близько розташовані меблі, щоб пил не потрапив на поверхню.

З мінімальною підготовкою та вибором грамотного спеціаліста монтаж вікон пвх не принесе вам незручностей. Звертайтеся за консультацією до спеціалістів у “Галерею вікон”. Викликати замірника у Запоріжжі можна безкоштовно. Ми допоможемо підібрати найбільш вдалі вікна, які підходять саме вам.

Розрахунок готовий