Пластикові вікна Запоріжжя

Ламіновані вікна

Сьогодні великий попит мають металопластикові вироби. Пластикові вікна, балкони, двері отримали свою популярність завдяки практичності та функціональності. Давайте на секунду представимо перед собою пластикове вікно. Яка насамперед у Вас асоціація з кольором? Напевно – це класичний білий.

Компанія «Галерея Вікон» вже протягом багатьох років у місті Запоріжжі допомагає клієнтам з вибором вікон, враховуючи всі побажання ціни, якості та кольору.

Металопластикові вироби не обов’язково мають бути білими! Вибравши їм колір, більш класичний або з оригінальної палітри, Ви отримаєте можливість виділитися на тлі однотипних рішень, підкреслити інтер’єр будинку, отримати від звичайного вікна незвичайний вигляд.

Вікна в кольорі або ламіновані вікна, бувають 3-х видів:

– Одностороння;

– Двостороння ламінація;

– Ламінація в масі.

Використовуючи односторонню ламінацію, можна додати забарвлення на зовнішню або внутрішню сторону вікна. Використовуючи двосторонню – можна поєднати 2 кольори, наприклад червоний і коричневий. Ця робота відбувається з використанням спеціальної плівки, яка клеїться на ПВХ профіль на молекулярному рівні. Дуже ефектно виглядає колір натурального дерева, який важко відрізнити від самого дерева, навіть поверхня може бути шорсткою для максимального ефекту. Велика палітра кольорів стандартних та нестандартних рішень допоможе доповнити та підкреслити Вам будь-який інтер’єр.

При ламінації в масі сам профіль йде в кольорі, а зверху клеїтися плівка потрібного кольору. Найпопулярніші кольори ламінації – Золотий Дуб, Горіх, Темний дуб, Махагон та Антрацит.

Вікна з ламінацією мають ряд переваг:

  • Витривалість до погодних умов (не вигоряє на сонці)
  • Легкий догляд (оскільки матеріал відштовхує бруд)
  • Ціна. (Профіль з імітацією дерева буде дешевшим за натуральні вікна з дерева, при цьому термін служби набагато більший)
  • Стійкість до механічних ушкоджень.
  • Можливість підібрати забарвлення під потрібний декор.

Підібрати вікна потрібного кольору допоможуть наші менеджери, приходьте до нас в офіс та вибирайте колір, який найбільше Вам до вподоби. Вікна з ламінацією у Запоріжжі – розкішне рішення, доступне кожному!

Розрахунок готовий