Пластикові вікна Запоріжжя

Конденсат на вікнах

Багато людей здивуються, коли бачать конденсат на нових металопластикових вікнах, не розібравшись в факторах, поява відразу ж нарікають на якість виробника та установку вікон. Хотілося б відразу взяти до відома, що тільки поява конденсату всередині склопакета (у самих камерах) свідчить про шлюб склопакета та його розгерметизацію! У такому разі потрібно діставати гарантію, дзвонити до фірми та вимагати заміни.

Тепер докладніше розглянемо чому виникає конденсат на вікнах і як це усунути?

Зараз не погано було б згадати, що там нам розповідав учитель на уроках фізики про перехід одного стану рідини в інший при зниженні температури… У приміщенні повітря містить у собі певну кількість рідини у вигляді пари, кількість якої залежить від температури. При зниженні температури він не в змозі тримати всю рідину та осідає в місцях, де градуси нижчі за все. У нашому випадку це вікна, оскільки вони відокремлюють приміщення від зовнішнього середовища і є найхолоднішим місцем у будинку, де найчастіше розташовується конденсат.

Чинники, які сприяють «запітнінню» вікон:

  • Приготування їжі, особливо, коли відсутня витяжка;
  • Прання/прибирання/прийняття гарячого душу;
  • Недостатня вентиляція у приміщенні;
  • Порушення правильної циркуляції теплого повітря при опаленні приміщення;
  • Якість збирання вікон;
  • Підвищена вологість у приміщенні;
  • Найголовніша – різниця температур у приміщенні та на вулиці.

Добре, коли на вікнах є мікропровітрювання, воно сприяє обміну повітря. Такої щілини недостатньо для утворення протягів або остуджень кімнати, але достатньо, щоб у кімнаті підтримувалася комфортна температура у 21-23С. Як тоді боротися з конденсатом за відсутності цієї функції? Найпростіший спосіб боротьби із запотіванням (перевірений практично) — регулярне провітрювання. Не замовляйте широкі підвіконня або щільні штори, які перекриватимуть вільний перебіг теплого повітря вздовж вікна.

При встановленні вікон в Запоріжжі, звертайтеся тільки до перевірених організацій, які надають реальну гарантію на вікна та склопакети. Наша компанія «Галерея Вікон» у Запоріжжі дуже цінує свою репутацію, тому ми надаємо гарантію на всю нашу продукцію, до того ж уся наша продукція сертифікована.

Розрахунок готовий