Пластикові вікна Запоріжжя

Горизонтальні жалюзі

Алюмінієві горизонтальні жалюзі це надійний, красивий, а головне економний варіант захисту від сонця та потойбічних поглядів. Жалюзі являють собою набір ламелей шириною 25 мм і 16 мм, механізм управління є шнуром і тростиною. За допомогою тростини Ви керуєте ламелями, регулюючи освітленість, а шнур підіймає та опускає жалюзі на необхідну висоту. Жалюзі представлені у всіх можливих кольорах, тому Ви легко підберете той колір, який вигідно підкреслить інтер'єр Вашого приміщення. Ціна на білі жалюзі – 195 грн м2, кольорові – 205 грн м2

Розрахунок готовий

Відповіді на запитання, що часто задаються . © 2011-2022

❓Що таке жалюзі?

☑️Алюмінієві горизонтальні жалюзі це надійний, красивий, а головне економний варіант захисту від сонця та потойбічних поглядів. Жалюзі являють собою набір ламелей шириною 25 мм і 16 мм, механізм управління є шнуром і тростиною. За допомогою тростини Ви керуєте ламелями, регулюючи освітленість, а шнур підіймає та опускає жалюзі на необхідну висоту.

🌈Кольорова гама жалюзі?

☑️ Жалюзі представлені у всіх можливих кольорах, тому Ви легко підберете той колір, який вигідно підкреслить інтер’єр Вашого приміщення.

📐 Як правильно заміряти жалюзі?

☑️Розмір жалюзі знімається вікном від штапика до штапика по ширині, по висоті – від штапика до штапика + 4 см на механізм з фіксаторами.

💰 Вартість горизонтальних жалюзі?

☑️Ціна жалюзі залежить від кольору, білі жалюзі – 220 грн м2, кольорові – 250 грн м2.

🧼Як доглядати за жалюзі?

☑️Жалюзі дуже не вибагливі у догляді, Ви можете протирати їх вологою губкою прямо на вікні або зняти повністю, замочити у ванній та промити від пилу та бруду.