Пластикові вікна Запоріжжя

Як вибрати металопластикове вікно?

Забути про протяги, намерзання або запотівання вікна можна правильно підібравши пластикові вікна. Тому, перш ніж замовити пластикові вікна в Запоріжжі, варто окреслити ряд важливих критеріїв, за якими підбиратиметься скління. Перший — це тип приміщення. У квартири та приватного будинку різні потреби, тож починати варто саме з цього пункту.

Вибір вікна до будинку чи квартири

Висока потреба у шумоізоляції існує у кожному багатоквартирному будинку. Чим ближче до будинку розташований будинок, тим краще вікна повинні поглинати шуми. Пластикові вікна із захисним механізмом в Запоріжжі стоїть купити мешканцям перших поверхів. Якщо у квартирі є діти, варто встановити елементи, що блокують, які не дадуть юному досліднику відкрити вікно зсередини без відома батьків.

Вибираючи металопластикові вікна для приватного будинку, підвищені вимоги будуть до енерго- та теплоощадження. Найкращими в цьому плані будуть багатофункціональні склопакети. Інертний газ, яким заповнені камери такого вікна, зберігає комфортний мікроклімат у приміщенні незалежно від сезону. Взимку багатофункціональні вікна не пропускають холод і зберігають тепло в приміщенні, а влітку захищають від спеки.

Основні відмінності профілів пластикових вікон

Профіль – одна з найважливіших деталей конструкції. Саме від його якості залежить міцність та час експлуатації конструкції. Практично всі виробники роблять профіль із полівінілхлориду (ПВХ), зміцнюючи його металевими вставками. Повітряні порожнини, які ви бачите у профілі під час розрізу, служать для теплоізоляції. Більше широкий профіль може вміщати більше повітряних камер. Тому тепло у квартирі зі склінням такими вікнами зберігається значно краще.

Класична ширина – 58 мм, призначена для житлових приміщень. Це трикамерні вікна із середньою теплоізоляцією. Профіль в 70-80 мм забезпечує найкращу шумо- та теплоізоляцію. Купити вікно з таким широким профілем в Запоріжжі можна, але ціна не виправдає очікувань, тому що ми не настільки суворий клімат. Оптимальним вважається профіль завширшки 70 мм, який вміщує від 5 до 7 камер.

Вибір склопакета

Склопакет складається з кількох листів скла, з’єднаних у рамці. Однокамерний склопакет з’єднує 2 листи скла, він найлегший. Тому однокамерні пластикові вікна у Запоріжжі Найчастіше вибирають для скління балконів, лоджій або терас. Але для вікон краще вибрати двокамерний склопакет з трьома склами. Він краще зберігатиме тепло, при цьому пропускатиме також достатньо світла. Доповнити функціональність скління можна енергозберігаючим (краще зберігає тепло в приміщенні) або багатофункціональним (не дає холоду/спеці проникати у квартиру) склом.

Вибір фурнітури

Якісна віконна фурнітура (петлі, компенсатори, фіксатори, пристрої підйому стулок) важлива не менше ніж хороший профіль або склопакет. Від неї залежить:

  • Легкість відкривання та закривання віконної стулки
  • Можливість відкривати/закривати вікно різними способами
  • Захист від злому
  • Дитячий захист

При виборі увагу варто на виробника зносостійкість та наявність антикорозійного покриття. Краще віддавати перевагу перевіреним європейським виробникам, а також повністю металевій фурнітурі. Пластмасові деталі недовговічні та незабаром вимагатимуть заміни.

Визначити, яке вікно підійде саме вам можна самостійно, скориставшись наведеною інформацією або проконсультуватися з менеджером компанії «Галерея вікон» у Запоріжжі. Замовляючи металопластикові вікна, розрахунок вартості буде зроблено після виміру. Викликати технічного спеціаліста та провести замір балкона або вікон у Запоріжжі ви можете безкоштовно!

Розрахунок готовий