Пластикові вікна Запоріжжя

Фурнітура для металопластикових вікон

При встановленні металопластикових вікон у Запоріжжі потрібно звертати увагу не тільки на профіль та склопакет, а й на фурнітуру, оскільки завдяки їй функціонує стулка вікна.

Фурнітура – набір механізмів, завдяки якому вікно функціонує (відкривається, закривається, ставиться на провітрювання тощо). Також до фурнітури відносять косметику (накладки на петлі, ручки, замки).

Види фурнітури для вікон:

-поворотна (відкриття стулки)

-відкидна (тільки провітрювання, ручка зверху, такий вид відкривання називають фрамуга)

-поворотно-відкидна (відкриття та провітрювання стулки)

-Паралельно-зсувна фурнітура служить для розсувних вікон.

Як працюють і в чому переваги кожного?

Поворотно-відкидний механізм. Більшість вікон встановлені з цією фурнітурою, тому що вона надає власнику найпопулярніші потрібні функції – відкривання горизонтальної та вертикальної площини. Даний запор нагадує пластину, яку встановлюють у паз стулки, що складається з 2 частин: нерухомої та рухомої. Перший елемент схожий на гребінець, який приводить у роботу решту деталей фурнітури: цапфи встають у планки та займають вихідні позиції, таким чином вікно закривається. У другого запору є своя цапфа і коли стулка знаходиться у відкидному положенні її вага лягає на поворотно-відкидну планку у відповідь.

Поворотний запор – простіший варіант першого запору. Він необхідний для конструкцій з поворотним механізмом, тут гребінка відсутня, а прилягання стулки до рами тільки в одному місці з боку запору, де розташована ручка.

– Штульпова запор – його використовують на вікнах зі штульповим відкриванням. Даний механізм дозволяє відкривати обидві стулки, але при цьому перемички (імпоста) не залишається, цьому сприяє штульп, який має вигляд бруска і встановлюється на одну зі стулок. Використовуючи цю фурнітуру у вікнах завжди одна стулка – активна, вона може бути поворотною або поворотно-відкидною, друга – пасивна, вона йде на шпінгалетах, її можна відкрити лише після відкриття основної робочої стулки.

Додаткові можливості фурнітури:

Мікропровітрювання

За відсутності в приміщенні оптимального мікроклімату можна зіткнутися з проблемою утворення конденсату на вікнах, бо металопластикові вікна мають хорошу герметизацію. Велика різниця температур на вулиці та в приміщенні, процес приготування їжі (особливо якщо на кухні відсутня витяжка) призводять до запітніння. Хорошим рішенням сприяє оснащені ПВХ конструкції мікропровітрюванням. З такою фурнітурою повітря легко циркулює між приміщенням та вулицею та вирівнює мікроклімат, при цьому протягів у приміщенні не буде, оскільки мікропровітрюванні зовсім невеликий лужок, яке пропускає повітря.

Покрокове провітрювання

Функціональність стулки має бути максимально комфортною при використанні. Так і з’явився механізм покрокового відкривання, який дає можливість відкрити вікно на 4 різні кути провітрювання. Це дуже зручно, бо Ви самостійно регулюєте кут провітрювання, вдень можна використовувати більший кут, а на ніч залишити мікрощілинне провітрювання для комфортного здорового сну.

Протизламна фурнітура

Протизламна фурнітура являє собою спеціальні протизламні зачепи грибоподібної цапфи з планкою у відповідь. Ці елементи значно ускладнюють проникнення у приміщення. Залежно від потрібного ступеня захисту від злому у фурнітурі використовують різну кількість цапф (від 4 до 12).

Саме від якості фурнітури залежить те, як довго прослужать Ваші пластикові вікна, тому не варто економити як фурнітуру!

Звернувшись до нашої компанії «Галерея Вікон», ми зможемо підібрати Вам вікна в Запоріжжі з необхідною фурнітурою, яка максимально відповідатиме функціональності Вашого вікна.

Розрахунок готовий