Пластикові вікна Запоріжжя

Розварювання балкона та лоджій

Розварювання балкона в Запоріжжі, іншими словами – розширення балкона, найпопулярніша послуга серед мешканців квартир. Варіант скління балконів з виносом дозволяє збільшити корисну площу та об’єм балконного простору. Металевий каркас не має певних стандартів, тому проводиться залежно від розмірів балкона, його конфігурації та наявності даху. Ми виконуємо всі види розварювання балконів: розварювання балкона на ширину підвіконня, розварювання балкона по плиті.

Звернувшись до нашої компанії, Ви зможете замовити як розширення балконів у Запоріжжі, так і просто засклити балкон.

РОЗШИРЕННЯ БАЛКОНА ПО ПІДЛОЗІ

Розширення балкона по підлозі є розширенням площі приміщення шляхом нарощування балконної плити. Розширити балкон можна як в один бік, так і відразу у всі, все залежить від Ваших бажань та переваг. Винесення такого балкона можна зробити на будь-яку ширину, найчастіше такі балкони розширюють на 40-50 см, також є можливість розширити балкон у Запоріжжі, наприклад, відразу на дві кімнати та отримати додаткову кімнату відпочинку. Можна розварити балкон по підлозі та підвіконня відразу, таким чином отримати два в одному.

⦁ Демонтаж старого парапету; ⦁ Монтаж швелерів – швелера монтують на 150 мм у несучі стіни та приварюють до балконної плити, тому навантаження припадає не на плиту, а на основу будинку; ⦁ Монтаж нових поручнів – новий каркас балкона може включати та розварку по підвіконню, тим самим ви отримуєте два в одному. ⦁ Облаштування підлоги – необхідно утеплити та підшити підлогу, щоб уникнути промерзання. ⦁ Обшивка та утеплення-зовні каркас балкона обшивається сайдингом або профнастилом, усередині проводиться утеплення, обшивка та настил підлоги.

Приблизні ціни:

Ціна на винос балкона по плиті залежить від ряду факторів: на яку відстань ви хочете збільшити балкон, чи потрібен додатковий винос по підвіконню. Середня ціна виносу балкона по плиті (40-50 см) — 5500 грн. Щоб дізнатися точну вартість балкона, Ви можете викликати нашого технічного спеціаліста, ця процедура абсолютно безкоштовна!

РОЗШИРЕННЯ БАЛКОНА ПО ПІДВІКОННЮ

Розширення балкона по підвіконню – розширення внутрішньої площі на ширину підвіконня шляхом винесення віконної рами назовні. Оптимально такий балкон розширювати на 30-40 см, щоб не сильно обтяжувати виносну частину балкона пластиковими рамами. Балкон можна винести як на фасаді, так і по бічних частинах. Винос балкона по підвіконню в Запоріжжі є більш економним видом розширення балкона, ніж винос по плиті.

⦁ Зварювальний каркас з металевого куточка приварюється до парапету балкона, при необхідності зміцнюють парапет; ⦁ До верхньої частини балкона кріпиться козирок, який є додатковою опорою при склінні. ⦁ Оптимальна ширина виносу 30-40 см; ⦁ Бажано одночасно робити зовнішню обшивку та утеплення;

Приблизні ціни:

Ціна на винос балкона по підвіконню залежить від ряду факторів: на скільки ви хочете винести балкон, розварка тільки вперед або на всі боки, в якому стані плита балкона. Середня ціна винесення балкона по підвіконню -3500 грн. Щоб дізнатися точну вартість балкона, Ви можете викликати нашого технічного спеціаліста, ця процедура є абсолютно безкоштовною!

Етапи робіт з винесення балкона:

⦁ Демонтаж старої дерев’яної рами ⦁ Зварювальні роботи ⦁ Зовнішня обшивка сайдингом або профнастилом ⦁ Монтаж пластикової рами ⦁ Внутрішнє облаштування балкона (утеплення, обшивка, електропродка, сушарка, шафи тощо)

Переваги розширення балкона:

⦁ Можливість встановити широке підвіконня (30-40 см) без втрати корисної площі балкона; ⦁ Збільшення площі віконних рам – на балконі більше світла; ⦁ Гарний зовнішній вигляд. При склінні балконів з виносом Ваш балкон виглядатиме привабливо і всередині, так і зовні. ⦁ При розварюванні посилюється каркас балкона, що значно збільшує надійність та довговічність балкона в цілому; Наша компанія «Галерея Вікон» рекомендує робити розварку балкона в Запоріжжі, якщо Вам необхідно підсилити парапет балкона або Ви хочете збільшити площу балкона.

Розрахунок готовий

Відповіді на запитання, що часто задаються . © 2011-2022

🗝️ СКІЛЬКИ КОШТУЄ БАЛКОН ПІД КЛЮЧ?

☑️Ціна балкона під ключ залежить від багатьох факторів: тип будинку та розміри балкона, чи розширюємо ми балкон (розварка по підвіконню або по плиті), яке заскління балкона, внутрішні роботи (вибір матеріалу, наявність шаф, тумбочок, виведення світла). У середньому балкони під ключ коштують від 20 000 грн і вище.

⏲ ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ БАЛКОНА ПІД КЛЮЧ?

☑️Роботи по балкону під ключ проводяться в 3 етапи: 1 етап – демонтаж та розварювання балкона, 2 етап – встановлення вікон та зовнішня обробка, 3 етап – внутрішні роботи. Демонтаж та розварювання займає 1 день, далі по новому каркасу проводиться замір вікон, термін виготовлення вікон від 5 робочих днів, монтаж вікон – 1 день, внутрішні роботи – 2 дні. В середньому повний комплекс робіт балкона під ключ займає 2 тижні.

💳 ВАРІАНТИ ОПЛАТИ, ЧИ ІСНУЄ РОЗСТРОЧКА НА БАЛКОН?

☑️У нашій компанії для Вашої зручності представлені всі можливі види оплати: розрахунок готівкою, безготівковий розрахунок, розстрочка, кредит.

🧰 ЧИ МОЖЛИВО ЗАМОВИТИ ОКРЕМИЙ ВИД РОБІТ?

☑️В Галереї Вікон ви можете скористатися як комплексним замовленням, так і замовити окремий вид робіт.

💲ЧОМУ В ДЕЯКИХ КОМПАНІЯХ ЦІНА ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ?

☑️Наша компанія дуже цінує свою репутацію, тому ми виготовляємо балкони виключно за будівельними нормативами та ГОСТом, ми не використовуємо матеріали сумнівної якості! У нашій компанії на балкон під ключ ми надаємо гарантію на 5 років.

💠ЯКІ ІСНУЮТЬ ВИДИ РОЗВАРЮВАННЯ?

☑️Винос балкона по підвіконню – розширення внутрішньої площі на ширину підвіконня шляхом винесення віконної рами назовні. ☑️Винос балкона по підлозі є розширенням площі приміщення шляхом нарощування балконної плити. Розширити балкон можна як в один бік, так і відразу у всі, все залежить від Ваших бажань та переваг.